Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podziękowania

Panie z grupy ,,Motylki" dziękują rodzicom za szczególne zaangażowanie w organizację uroczystości grupowych oraz aktywne uczestnictwo w życiu grupy.


Dziękujemy Pani Aleksandrze Jackiewicz za udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.


"Pszczółki" dziękują Pani Justynie Wójcik- Selidze za przekazane książki i puzzle.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Panu Tomaszowi Kapelskiemu za wcielenie się w rolę Mikołaja podczas klasowej Wigilii.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Pani W. Rutkowskiej, Pani W. Zimnej,  Pani A. Klepaczko oraz Pani P. Dudek za przygotowanie Wigilii klasowej.


Ogromne podziękowania wędrują do Pana Mikołaja Lorenc za zapoznanie dzieci z zawodem strażaka.


Pięknie dziękujemy dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę darów dla zwierząt.


"Pszczółki" dziękują Pani Barbarze Kondratowicz, Pani Jadwidze Borowiec, Pani Justynie Rykalskiej za pyszności upieczone na wigilię oraz Mikołajki.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Paniom: W. Zimnej, W. Rutkowskiej oraz K. Nowak za zaangażowanie w życie grupy.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Paniom: W. Zimnej, W. Rutkowskiej oraz K.Nowak za zorganizowanie poczęstunku dla dzieci z okazji Mikołajek.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Pani W. Rutkowskiej za Mikołaje z lentilkami dla dzieci z okazji Mikołajek.


Grupa Biedronek dziękuje Państwu M. i T. Kapelskim za upieczenie pysznych rogalików dla dzieci na Mikołajki.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Pani Annie Klepaczko za dostarczenie do grupy dla dzieci: książek, układanek, puzzli, klocków i zabawek.


Grupa Bieronek dziękuje Pani Magdalenie Janus za dostarczenie do grupy kolorowanek.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują Paniom: W. Zimnej, W. Rutkowskiej, K. Nowak oraz M. Uszyńskiej za zorganizowanie pysznego poczęstunku z okazji Pasowania Przedszkolaka.


Grupa Biedronki dziękuje Pani Alinie Pąśko za dostarczenie do grupy ozdób choinkowych.


Ogromne podziękowania od całej społeczności przedszkolnej dla Pana Mariusza Oskiery za odegranie szczególnej roli podczas tegorocznych Mikołajek. Pan Mariusz znalazł chwilę w czasie przedświątecznej krzątaniny i poświęcił ją dzieciom. Bardzo dziękujemy, gdyby nie Pan, prezenty nie trafiłyby do dzieci tak szybko.


Szachiści dziękują Pani Marii Waszut za znalezienie sponsora na turniej szachowy.


Panie i dzieci z grupy Mróweczki serdecznie dziękują pani M. Olkowicz, I. Golis za dostarczenie kwiatów do dekoracji sali.


Panie i dzieci z grupy Mróweczki serdecznie dziękują panu D. Śmieszek, pani W. Rutkowskiej, M. Uszyńskiej za pomoc w przygotowaniu soku dla dzieci.


Panie i dzieci z grupy Mróweczki serdecznie dziękują panu P. Kuc za dostarczenie świątecznej kurtyny świetlnej do dekoracji sali.


Panie i dzieci z grupy Mróweczki serdecznie dziękują pani M. Uszyńskiej, W. Rutkowskiej, A. Jeziorskiej, K. Brytan za przygotowanie ciast na potrzeby grupy.


Panie i dzieci z grupy Mróweczki serdecznie dziękują pani M. Uszyńskiej, K. Krajewskiej, I. Golis za zaangażowanie w życie grupy.


Panie i dzieci z grupy Biedronek dziękują pani Annie Klepaczko za dostarczenie do grupy zabawek, układanek, klocków i podkładów.


Grupa Biedronek dziękuje panu Pąśko za dostarczenie jablek z okazji powitania jesieni.


Podziękowania dla Pani Aleksandry Jackiewicz za zakup soczków dla dzieci.


Dziękujemy Pani Katarzynie Góreckiej za podarowanie nagród na turnieje szachowe.


Podziękowania dla Pani Sylwii Sobolewskiej za przekazanie pomocy dydaktycznych.